Google Facebook Twiter Flickr

Cyklon

NOČNÍ MTBO / OB / O-DUATLON
Orientační závod dvojic na 5 hodin

3/11/2018/od 17 h
Týmy
  1. 18:00 Čelovky Lucifer / EPO (P) (MTBO)
    Petr Dvořák (Praha), Petr Pruner (Praha)
  2. 17:59 Lazar s alzheimerem (P) (MTBO)
    Stepan Aubrecht (Liberec), TBD (TBD)
  3. Chromý koně (P) (MTBO)
    Petr Marusič (Praha), Vladimír Zborník (Příbram)
  4. HADI (P) (MTBO)
    Michal Hnilička (Kaplice), Saša Kárová (Kaplice)
  5. Horská Smečka (P) (MTBO)
    Martin Holas (Vrchlabí), TBD (TBD)
  6. Turtle team (P) (MTBO)
    Karel Rampouch (Česká Lípa), Veronika Šírlová (Česká Lípa)
  7. GŘF Emperors (P) (MTBO)
    Martin Ivanek (Freedland / Praha), TBD (Freedland / Praha)
  8. AY Praha (P) (OB)
    Marek Hora (Praha), Ladislav Hora (Praha)
  9. Skialp (P) (MTBO)
    Olda Novák (Praha), Iva M. (Praha)
  10. Fox On Bike (MTBO)
    Martin Souček (Beroun), TBD (Beroun)
  11. WC Pivson Praha - Berušky (P) (OB)
    Tomáš Vitásek (Praha), Nikola Brabcová (Praha)
  12. Natrhnem vám řiť! (P) (MTBO)
    Jakub Konečný (Jabko n.Nisou), Jaroslav Gottvald (Jabko n.Nisou)
  13. Křováci (MTBO)
    Karel Pros (Kolín), Petr Skácel (Kolín)
  14. Šerpové z polabí (P) (MTBO)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jonáš Bártl (Nymburk)
  15. BBC1 (P) (MTBO)
    Marek Henych (Praha), Petr Sedláček (Praha)
  16. BBC2 (P) (MTBO)
    Jaroslav Slunčík (Praha), Michal Franěk (Praha)
  17. NO (number one) (DUATLON)
    Karel Blažek (Hradec), Michal Plášek (Hradec)
  18. Kryštof 6 (MTBO)
    Marek Šťastný (Hradec Králové), Jiří Krapáč (Hradec Králové)
  19. Margl & KPC Praha (P) (MTBO)
    Tomáš Navrátil (Praha), Pavel Macháček (Vrané nad Vltavou)
  20. Kráťa na Procházce (P) (DUATLON)
    Tomáš Kratochvíl (Praha), Barbora Procházková (Líbeznice)
  21. I slepá veverka najde voříšek (P) (MTBO)
    Lucie Nosálová (Praha), Michal Borák (Praha)
  22. BikeLiveClub (P) (MTBO)
    Martin Kramar (Praha), Dan Boubin (Praha)
  23. Šviháci lázeňští (MTBO)
    Karel B (Jeseník), Michal C (Jeseník)
  24. SRV 1897 Sebnitz (MTBO)
    Katka Ludvíková (Sebnitz), Michaölski Kazimierski (Sebnitz)

Partneři

Organizační tým

Sponzoři